عکس گرفتن امتحان فرودگاه مسافران ایستگاه

عکس گرفتن: امتحان فرودگاه مسافران ایستگاه فرودگاه هواشناسی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دخترجوان ثابت کرد فرزند مقتول است ، نبش قبر پدر بعد از 14سال جهت آزمایش دی.ان.ای

دختر جوان که 14 سال قبل پدرش از سوی فردی ناشناس به قتل رسیده بود بعد از 9 سال تلاش و انجام نبش قبر توانست ثابت کند که فرزند مقتول است و خواهان دریافت دیه شد.

نبش قبر پدر بعد از 14سال جهت آزمایش دی.ان.ای/دخترجوان ثابت کرد فرزند مقتول است

عبارات مهم : ایران

دختر جوان که 14 سال قبل پدرش از سوی فردی ناشناس به قتل رسیده بود بعد از 9 سال تلاش و انجام نبش قبر توانست ثابت کند که فرزند مقتول است و خواهان دریافت دیه شد.

پیگیری به این پرونده از 14 سال پیش به دنبال کشف جسد مردی میانسال در خیابان تجریش به وسیله مأموران گشت کلانتری 101 پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد. این مرد که خفه شده است و به قتل رسیده بود با دستور بازپرس خاص قتل دفن شد و تلاش جهت یافتن قاتل ادامه یافت. ولی در حالی که 5 سال از این جنایت مرموز گذشته و هیچ سرنخی از قاتل در دست نبود دختر جوانی با مراجعه به دادسرا خود را فرزند مقتول معرفی کرد و خواستار دریافت دیه پدرش از بیت المال شد.

در حالی که این پرونده به دادگاه کیفری فرستاده شده است بود قضات دادگاه با توجه به اینکه اسم این دختر در شناسنامه مقتول نبود و به خاطر نواقص انحصار وراثتی واحراز هویت دختر جوان پرونده را دوباره به دادسرا برگرداندند. دختر جوان در تحقیقات گفت: هنگامی که به دنیا آمدم پدر و مادرم از هم جدا شدند و مادرم نام فامیلی مرا عوض کردن داد. بدهید ترتیب قضات جهت اثبات ادعای وی دستور انجام آزمایش دی ان ای دادند و او را به پزشکی قانونی معرفی کردند.

از سوی دیگر دستور نبش قبر مقتول جهت انجام این آزمایش نیز صادر شد. بدهید ترتیب با گذشت 9 سال از این ماجرا آخر نتیجه آزمایش ثابت کرد که این دختر فرزند مقتول هست. بنابراین دیروز صبح پریسا با مراجعه به شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی قربانزاده جهت پنجمین بار خواستار دریافت دیه از بیت المال شد وقضات هم جهت صدور رأی وارد شور شدند.

دخترجوان ثابت کرد فرزند مقتول است ، نبش قبر پدر بعد از 14سال جهت آزمایش دی.ان.ای

روزنامه ایران

واژه های کلیدی: ایران | فرزند | آزمایش | پرونده | دادگاه | دریافت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs